03 / 03
Підтримка веб-переглядачів та мобільних пристроїв
Опубліковано 27 квітня 2018, останні зміни 05 червня 2018

Не всі веб-переглядачі та пристрої відображають веб-сторінки однаково. Сервіси не повинні виглядати ідеально в кожному веб-переглядачі, але користувачі повинні мати доступ до необхідної інформації та функцій незалежно від того, який веб-переглядач чи пристрій вони використовують.

Кожна організація повинна вирішити, які технології підтримувати. Це залежить від того, які веб-переглядачі та пристрої використовує цільова аудиторія в кожному конкретному випадку. Рішення має ґрунтуватися на аналізі роботи веб-ресурсу та цільової аудиторії сайту.

Для використання на мобільних пристроях застосовуйте адаптивний дизайн.

Розробка та підтримка мобільних додатків складна та дорога, тому рідко виправдана. Замість цього застосовуйте адаптивний дизайн та сучасні технології для веб-ресурсу. Винятком є додатки, які використовуються користувачами повсякденно і потребують специфічних функцій, наприклад, роботи без підключення до Інтернету, доступу до камери, сканеру тощо.

Рішення про сумісність не може бути ухвалене один раз на початку проекту. Адаптуйте своє рішення до змін технологій та поведінки користувачів: регулярно перевіряйте статистичні дані, а також переконайтесь, що користувачі мають змогу повідомити про проблему, якщо вона виникне.